Tworzenie stron internetowych to nie tylko technologia, to także działania z zakresu marketingu i komunikacji społecznej.

Strony internetowe to w obecnych czasach niezbędne narzędzie marketingowe pozwalające na szybką, skuteczną i niedrogą komunikację z Twoimi klientami i partnerami. Doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego nasze strony www są zorientowane na skuteczność i realizację celów.

twój pakiet korzyści

Dlaczego warto?

Domena i hosting za 1 zł!

Zamawiając stronę internetową za hosting oraz domenę internetową zapłacisz  w pierwszym roku 1 zł.

Panel umożliwiający modyfikację i rozbudowę strony www

Za pomocą panelu szybko i wygodnie zmodyfikujesz ofertę, zmienisz dane teleadresowe lub stworzysz przekaz marketingowy.

Atrakcyjny wygląd i wysoka funkcjonalność

Przyciągnij uwagę odwiedzających Twoją stronę www poprzez atrakcyjny i animowany przekaz.

Pomoc i wsparcie

Otrzymasz 12 miesięcy gwarancji w wypadku wystąpienia błędów lub wadliwego działania.

worzenie stron www Świdnica, Wałbrzych i Wrocław

Wybrane realizacje

strony www, jakie stworzyliśmy dla naszych Klientów

Strony mobilne

mobilna rewolucja

Strony optymalizowane pod urządzenia mobilne

Strony 100% Responsywne

Stworzymy dla Ciebie stronę, przystosowaną do przyjaznego wyświetlania na telefonach i tabletach – aby ułatwić życie Twoim klientom.

wprowadź firmę

na wyższy poziom

Nie czekaj! Twoja konkurencja nie śpi. Wykonaj pierwszy krok już dzisiaj.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i doradzę dalsze kroki.

Jak budujemy strony www?

Przeanalizujemy Twoje potrzeby

Proces tworzenia strony internetowej rozpoczniemy od poznania Twoich potrzeb. Prawdopodobnie oczekujesz aby przyszła strona w atrakcyjny sposób prezentowała  produkty lub usługi jakie sprzedajesz. Skuteczna prezentacja oferty to cel minimum, od samej prezentacji ważniejsze wydaje się określenie zadań jakie strona ma realizować.

Warto więc zadać sobie pytanie: jaka jest najbardziej oczekiwana reakcja ze strony odwiedzającego moją stronę? – czy ma on wypełnić formularz, wziąć telefon do ręki i zadzwonić, a może pobrać ofertę lub cennik? Od odpowiedzi na te i podobne pytania będzie zależeć struktura Twojej przyszłej strony www, a stopień realizacji postawionego celu będzie odzwierciedleniem korzyści, jakie strona Ci przyniesie.

jak budujemy strony www
koncepcja strony internetowej

Zarys koncepcyjny strony internetowej

Po analizie Twoich potrzeb będziemy w stanie wypracować i w efekcie zaproponować Ci spojną koncepcję przyszłej strony internetowej. Podpowiemy jak sformułowac przekaz, tak aby struktura strony była przyjazna dla odwiedzających oraz, co bardzo ważne, dawała szanse na wysoką pozycję w wyszukiwarkach. 

Być może zamiast prezentować całą ofertę na jednej stronie lepiej będzie podzielić ją na kilka grup i stworzyć dla każdej osobną stronę zawierającą w tytule słowa kluczowe używane do wyszukiwania usług lub produktów jakie oferujesz. Możliwe jednak, że warto będzie zaprezentować kilka mniejszych grup produktów na jednej stronie, aby stworzyć więcej wartościowej treści.

Faza koncepcyjna w procesie tworzenia strony internetowej jest bardzo istotna. Czas poświęcony na wypracowanie koncepcji pozwala bowiem oszczędzić wiele wysiłku związanego z poźniejszymi modyfikacjami projektu graficznego lub prototypu strony.

Stworzymy projekt graficzny strony

Projektowanie graficzne strony www rozpoczniemy od poznania Twoich oczekiwań, zapytamy jakie strony Ci się podobają i w efekcie zaproponujemy projekt o preferowanym charakterze.

Nie można jednak zapominać, że strona internetowa ma okreslone zadania do wypełnienia, a grafika strony ma ułatwiać realizację tych zadań poprzez odpowiednie rozłożenie akcentów. Będziemy więc moderować Twoje oczekiwania, tak aby końcowy efekt czyli Twoja strona internetowa była nie tylko atrakcyjna dla oka, ale przede wszystkim realizowała postawione przez Ciebie cele.

projekt graficzny strony 1
zawartosc strony internetowej

Budowa oraz zawartość strony internetowej

Tworząc Twoją strone internetową użyjemy technologii adekwatnych do celów jakie ma realizować. Jeśli będzie taka potrzeba strona internetowa zostanie wyposażona w wygodny CMS (Panel Administracyjny), tak aby modyfikacje treści strony mogły być wykonywane własnoręcznie.

Zmiany w opisach produktów czy usług, poprawki danych teleadresowych czy działania marketingowe realizowane przez publikację aktualności – to wszystko zrobisz bez pomocy programisty.

Nawet strony internetowe, które świetnie wyglądają mogą zawierać liczne błedy utrudniające ich funkcjonowanie. Zadbamy aby optymalny pod względem technicznym kod Twojej strony internetowej dawał szanse na wysoką pozycje w wyszukiwarkach oraz poprawnie wyświetlał się na urządzeniach Twoich klientów.